Sauna verlangen 1
Geplaatst door: marijn46 op 23-06-25
Sauna verlangen.
Ik dacht die dag even rustig te genieten van een dagje relaxte sauna. Na me uitgekleed te hebben , nam ik een verkwikkende douche. Ook erg nieuwsgierig wat de dag zou brengen dook ik het warme bubbelbad in. Mijn lichaam reageerde er dicht op.
Met een schuin oog keek ik naar een jonge vrouw die binnen kwam lopen.
Oeps wat zag ze er heerlijk uit. Mooie borsten en ik ontdekte dat haar kutje ook geschoren was. Wellicht zou ik haar later in een sauna wel treffen.
Toen ik uit het bubbelbad stapte en even verblind was door haar schoonheid botste ik per ongelijk tegen haar op. Maar zei niets. Kan je niet uitkijken zei een zachte stem.
Oeps sorry reageerde ik, maar ook mijn pik voelde de aanraking.
Kom jij maar even mee zei ze vlot.
In plaats van naar een sauna te lopen leidde ze me naar een van de massage ruimtes.
Zo ga daar maar eens even zitten.
Geschrokken deed ik wat me gevraagd werd.
Niet veel later kreeg ik een blinddoek om. Zo nu kan je me niet zien maar wel beter luisteren.
Ga staan . Ik ging snel staan en draai je om. Ik voelde dat ze dicht tegen me aan stond.
Waarom gluurde je ? Ik kijk altijd antwoordde ik snel. Pats met een volle vlakke hand op mijn ene bil. Onderzoekertje dus zei ze snel. Ja antwoordde ik Weer landde een volle slag op m’n andere bil. Heb je manieren? Ik knikte en zei niets. Haar adem voelde ik in m’n nek.
Je gaat nu een rondje sauna doen zei ze zacht. Mocht ik je met een stijve zien krijg je straf. Maar wie ben je vroeg ik.. Je kent me als Meesteres Joyce. Ze deed m’n blinddoek af en liet me even genieten in het Turkse stoombad.
Al snel was het te laat, en liep er weer een leuke vrouw voorbij. Ik voelde de geilheid in me opkomen. En weer liep ik met een stijve rond. In een van de sauna’s zag ik Joyce zitten. En wilde haar natuurlijk niet aankijken. Maar jammer genoeg had ze me door. En ze wenkte me. Alweer last vroeg ze zacht. Ik knikte. Je weet niet van ophouden he?
Ze bracht in de sauna haar hand naar m’n ballen en ze kneep er hard in. Zo die moeten nodig klaarkomen slaafje zei ze , maar je mag niet. Mijn pik gaf een duidelijk signaal af.
Ze liet de de hele dag verder ogenschijnlijk met rust. Maar ik voelde haar aanwezigheid.
Toen ik in de avond weg wilde gaan en om mijn sleutel vroeg. Kreeg ik er ook een briefje bij.
Slaafje,
Je hebt je best gedragen in de sauna.
Maar toch heb ik je zien kijken naar wat leuke dames.
Kom naar de massage ruimte van vanmorgen.
Ik wacht op je.
Geile groet,
Jouw Meesteres
Ps je bent wel naakt.
Snel trok ik mijn badjas aan en ging naar de massage ruimte van die ochtend.
Aah daar is mijn slaafje.
Voor ik wat kon zeggen voelde ik een cockring om m’n pik.
En een paar klemmen om mijn tepels. Ik kreunde .
Ze kneep hard in m’n ballen.
Toen begon ze me zachtjes af te trekken. Maar elke keer als ik maar voelde dat ik klaar ging komen stopte ze.
Zo dat is je straf voor gluren naar leuke meiden in de sauna slaafje. Het niet mogen klaarkomen. Ze maakte alles los , je gaat nu naar huis. Ik laat je weten wanneer je hier mag komen voor je volgende behandeling.
Een maal thuis vroeg ik me af hoe Meesteres Joyce contact met mij zou opnemen.
Daar hoefde ik niet lang op te wachten. Maar dat is iets voor een volgend verhaal.
643 keer gelezen
Score:
(van aantal stemmen: )
Je moet eerst inloggen om te kunnen stemmen.