de inpakrobot die mij te grazen nam

Geplaatst door: gezelligheidzel op 06-12-25

Dit verhaal is compleet gebaseerd op fantasie.
niets in dit verhaal is (nog)  uitgekomen. 

Ik had een fantasie, en die wilde ik werkelijkheid maken. Maar zoals zo vaak: het kost te veel geld. Op een speciale website voor gelijkgestemden (bdsm / fetisj) deelde ik mijn fantasie: Oproep! Industriële seks gevraagd. Ik ben op zoek naar iemand die met industriële zaken seksuele activiteiten wil laten plaatsvinden. Van een trilnaald voor beton tot robotarmen die de mens verwennen. Keywords: #anaal #Rubber #bondage #breathplay. Maanden hoor ik niets. Ineens krijg ik op die site een privébericht. Iemand heeft een bedrijf waar ook gebruik wordt gemaakt van robots. En deze robots zijn in te stellen. Na heel wat op en neer chatten begrijp ik dat het inpakrobots zijn. Dit zijn zware robotarmen die op allerlei manieren kunnen bewegen. Eén daarvan heeft rubberen zuignappen (eigenlijk voor brood of eieren). Eén is er voor aanvoer van pallets en heeft een grijpklauw. Eén is er voor dozen, en heeft... ?. En nog één, dat is een kleinere, die normaal zakjes aangeeft. Ook heeft de persoon zelf een bok bekleed met rubber. Hij gaf aan: dit is mijn adres. Het blijkt nog dichtbij ook. Neem je eigen speeltjes, masker(s) en rubber kleding mee. Thuis spoel ik mij anaal schoon. Ik trek rubber kleding aan, vul een grote tas met mijn speeltjes, start de auto en ga naar het opgegeven adres. Het blijkt op een industrieterrein te zijn.
Eenmaal aangekomen blijkt het een zeer grote fabriekshal. ‘Oh jee,’ denk ik nog, ‘dadelijk staan er tig man te werken en moet ik in alle onschuld vragen naar de persoon in kwestie’. Ik loop naar de entree en bel aan. Het is zaterdag einde ochtend, dus weekend, het bedrijf is dicht. Een man doet open. “Jij bent die van de chat,” zei hij met een glimlach. “Uhm, ja,” stommel ik. Ineens trekt hij zijn jas open. “Ah, mooi zo!” Dit deed hij om mij op mijn gemak te stellen, want toen hij zijn jas opentrok, zag ik rubber kleding. Vanaf toen wist ik dat het goed zat. Ik loop mee naar binnen. In de fabriekshal staat heel wat. Maar zo kwam ik bij het einde van de lijn, en ja, daar staan dus robots. Wat de man mij niet had verteld, is dat het echt serieus grote industriële robots zijn. En dat hij alles daar voor mij had bekleed met rubber. In het midden van alle robots (twee links en twee rechts) staat een met rubber beklede bok. In mijn hoofd gaat het nog van: ‘Jammer dat het een man is, maar hé, de fantasie wordt werkelijkheid’.

De man geeft aan dat ik mijn tas leeg moet halen en alles gestrekt neer moet leggen naast de bok. Ik trek mijn tas open en daar komt het een en ander uit. Verschillende dildo’s (van klein naar groot). Waarvan de grootste (dikste) 7 cm dik is. Dan nog een inflatable XXL buttplug, waarvan ik al dacht: ‘Tja, die machine kan deze helaas niet gebruiken’. Twee maskers, allebei zijn het gasmaskers. De ene wat meer op het gelaat, de andere (Russisch MP5) gaat over het hele hoofd. Beide hebben slangen eraan zitten, en aan die slangen zit een filter. Dan nog “The Handy,” wat tepelbekers van een melkmachine, een gewone vacuümpomp voor op de penis die alleen vacuüm kan trekken. Ik loop naar de auto en pak daar de melkemmer van de melkmachine. De elektrische vacuümpomp hoefde niet, want hij had al vacuüm. Alles heb ik netjes langs elkaar gelegd.
De man gaf aan dat ik mij maar lekker moest ontspannen. Er stond nog een flinke tas van de man zelf, maar die zat dicht. Dus wat dat was? Ik weet het niet. “Even wat drinken?” zei hij. “Ja graag!” “7-up, toch? Speciaal voor jou gehaald”. Ik liep achter hem aan naar de kantine. Maar... oh shit. Daar zaten mensen. Er zaten letterlijk drie mensen in de kantine. Met mij en hem erbij waren we met vijf man. Oh shit, wat moesten die mensen wel denken? Wel opvallend dat het drie dames zijn. En ineens trekken zij allemaal hun trui, etc. uit. Allemaal in rubber? Oh wow! Eén van de dames valt bij mij heel erg goed in de smaak. Ik kijk haar aan, en vergeet verder om mij heen te kijken. Het werd een soort van staren. Zij begon te lachen, en de man zei: “Ohhh, dat zegt mij heel veel”. De man gaf aan: “Beste jongen, ik ben maar eigenaar. Deze mensen kennen het werk. En de vrouw die jij zo aan bleef kijken: óf jij moest geweten hebben dat zij de programmeur is van de robots, óf jij vindt haar heel erg leuk en is het bijkomende toeval”. “Maar, zij gaat met jou aan de slag”.

Mijn hart bonst in mijn keel, mijn penis groeit, mijn penis klopt zelfs zo hard als dat hij werd. De andere dames kwamen ineens bij mij staan. “Wij mogen er ook wel zijn, toch?” “Uhhh ja, ja hoor... uhhh,” stommel ik. De man zegt: “Wij staan volledig voor jou klaar! Gewoon omdat het kan! Jij rookt toch?” “Ja, ik rook…” “Weet je wat, normaal mag het niet, maar omdat we allemaal in rubber zijn en er af en toe verkeer langs komt, roken we voor deze keer in de kantine”. Ik draai een shaggie, steek hem op, drink nog wat 7-up. De sfeer is gemoedelijk, maar oh wat zit ik vol met spanning! Af en toe tril ik een beetje van de spanning. En dat heb ik in jaren niet meegemaakt.
Na het drinken en het shaggie zegt de leuke dame ineens: “Kom, we gaan”. Iets onwennig loop ik achter haar aan, en achter mij loopt de rest. Maar... we lopen helemaal naar de andere kant van de hal. Waarom dan? Inmiddels heb ik mijn gewone kleding uit moeten trekken. Kortom, daar ben ik dan, compleet in rubber. Ik word op de lopende band neergelegd. Daar kijkt de leuke dame mij aan, geeft mij een kus op mijn lippen en een knipoog. “Geniet maar lekker hoor schatje”. Zachtjes komt de lopende band op gang. Ik zie haar weglopen naar het einde van de lopende band. De band komt ergens ineens tot stilstand. Hier wordt mij mijn Russisch masker kundig op gedaan. De lopende band start weer.
Ik kom weer bij een werkstation aan. Hier wordt mijn rubberen broek opengeritst, waardoor mijn kont en penis de buitenlucht zien. Weer gaat de lopende band verder. In mijn hoofd voel ik mij als een product. Ik word per werkstation bewerkt. De lopende band stopt weer. Mijn rubberen shirt wordt uitgedaan. “Huh? Maar...” “Sssst,” hoor ik. De lopende band gaat weer verder. Ik zie alles nog, mijn ademhaling als een malle, en ik ben bloedgeil. Ik ril van spanning.

De lopende band stopt weer. Er wordt rustig, maar speels over mijn pik gewreven met een zeer dikke rubberen handschoen. Dit voelt goed. Ineens voel ik vier handen mij strelen. Heerlijk! Maar de vier handen grijpen mij ineens verm vast. Ik word op mijn buik gedraaid met mijn hoofd nog wel in de richting van de lopende band. Ik lig plat op de lopende band. Ik kijk naar voren, en zie die leuke meid met een mooie glimlach aan het einde even om de hoek kijken. De lopende band start weer. Voor mijn gevoel duurt het eeuwig voor ik er ben. Maar daar was ik, einde van de lopende band. Ineens zie ik in mijn linkerooghoek een robot bewegen. Op mijn rug voel ik heel zachtjes wat rubberen kleine dingen landen. “Huh, wat is dat dan?” vraag ik mij nog af. Ineens trekken ze vacuüm op mijn rug. Het besef is er ineens. Ik word door de rubberen zuignappen vastgezogen, maar waarom? Ineens voel ik dat ik word opgetild. Het is niet erg, niet pijnlijk, want de trekkracht aan mijn huid is zo goed verdeeld, dat het niet als trekken voelt.
Daar hang ik dan, in de lucht. De robot beweegt naar de bok toe, zakt, en daar word ik netjes geplaatst. En geheel niet toevallig met mijn hoofd en dus ogen naar die gigantisch leuke dame. De zuignappen laten los. Even voel ik licht getintel door het vacuüm van dat ding, maar dat trekt snel weg. Nog voor het volledig weg is word ik compleet vastgebonden op de bok. Mijn onderbenen ter hoogte van mijn kuiten met twee banden, en ter hoogte van de enkel de ander, net onder de knie. Mijn bovenbeen aan het vaste stuk van de bok, wederom twee banden. Eén net boven de knie, de ander net onder de heup. Dan wordt ook mijn heup bovenop nog vastgemaakt. Dan nog mijn middenrug, dan nog mijn bovenrug. Mijn armen natuurlijk ook. En als klap op de vuurpijl: mijn hoofd wordt in een soort opening geduwd, maar het is donker. Ik zie niets, ja, een klein gat. Mijn hoofd weer omhoog, de slang van het masker af. Die gaat van buitenaf door dat gat heen, wordt weer opgeschroefd, hoofd weer naar beneden, en ja hoor: mijn hoofd ook vast met een band. Kortom, ik kan echt geen kant meer op. Mijn handen liggen wel vrij, maar daar kan ik niets mee, want ik ben tot aan mijn polsen vastgebonden. Ik kan hooguit zwaaien.

Kortom, mijn onderbeen net boven de enkel en net onder de knie op het horizontale stuk vast. Mijn bovenbeen net boven de knie en één net onder de heup aan het verticale deel vast. Mijn heup compleet vast tegen de bok aan, mijn middenrug ook, en mijn bovenrug ook, en mijn hoofd. Mijn voeten en handen kunnen wel vrij bewegen, maar dat heeft weinig nut. Ik zie niets, ik ruik het rubber van het masker. Ik voel de rubberen bok onder mijn buik. Als afsluiter voel ik ook nog rubber over mij heen komen. Kortom, ik zie niet waar het filter van het masker is. Ik zie sowieso niets, ik ruik wel, ik voel ook. En ik hoor de dame zeggen: “Ik hoop echt dat je intens geniet”. Antwoorden kan ik niet, maar ineens merk ik dat ik ook niets meer hoor. Ik krijg oorkappen op. Maar, normaal hoor je met oorkappen nog wel iets. Nou, met deze dus niet! En dat terwijl het masker ook nog tussen oor en kap zit. Weer word ik her en der gestreeld.
Even gebeurt er niets. Eén kant wordt de oorkap er af gehaald. Ik hoor een robot bewegen en de gemoedelijke damesstem: “We gaan beginnen hoor, geile beer”. En de kap wordt weer op mijn oor teruggeplaatst. Heel even gebeurt er nog niets, maar ineens voel ik op mijn pik steeds rubberen dingetjes heen en weer gaan. Apart, maar wel lekker. Het lijkt wel of die rubberen zuignappen steeds langs mijn pik worden gewreven (wat ook zo bleek te zijn). De beweging houdt niet op. Een vreemde, maar heerlijke sensatie. Het rubber om mij heen, de geur, ik hoor niets, ik zie niets, en ik zit vast.

Maar ineens stopt die robot, en wordt mijn pik in een van die rubberen zuignappen vastgezogen. Ik merk dat het vacuüm best heftig is. Maar het rubber omsluit mijn penis perfect. De robotarm maakt het nog iets heftiger door een hééééél klein beetje terug te trekken. Hierdoor voelt het niet alleen vacuüm, maar ook of er lichtelijk zachtjes aan mijn pik getrokken wordt. Dit blijft even zo, en er gebeurt verder niets. Ik ontspan. Oh wacht, die cup moet ik nog iets over zeggen, hihihi. (De sensatie uitleggen). De cup trekt vacuüm, maar opbouwend steeds een beetje meer. Maar omdat de cup ribbels bevat, voel ik ineens mijn pik ribbel voor ribbel dieper gaan. Tot hij niet verder kan. Mijn pik volledig in het rubber omsloten door de cup. En de arm trekt een heel klein stukje achteruit, waardoor het vacuümeffect versterkt wordt, maar het rubber zit tot op de achterkant van mijn pik omsloten. Ik geniet.
Terwijl ik probeer om mijn pik een beetje terug te trekken, merk ik dat ik echt zo goed vast lig, dat ik niet anders kan dan alles ondergaan. Plagerig gaat het vacuüm van de cup af. Ribbel voor ribbe glijdt hij er bijna af, om dan weer vacuüm aan te zetten. Dit blijft zo even doorgaan. Het is een heerlijk teasend gevoel. Ineens krijg ik geen adem terwijl dit gebeurt. Ik steek mijn hand op en krijg weer adem. “Ik adem in, oh dat was lekker,” denk ik nog. Ik adem uit, voel de cup onverstoord blijven teasen, en wanneer ik in wil ademen krijg ik weer geen lucht. Ongeveer elke twee seconden glijdt de cup er bijna af om hem er weer in te slikken. Mijn ademhaling wordt bij elke ademteug tegengehouden. Soms gaat die cup sneller, soms langzamer. Het is niet meer voorspelbaar! Maar gruwelijk lekker. Na vijf keer geen adem kunnen halen (wat bij handgebaar wel weer kan) merk ik ineens een druk tegen mijn anus. Oh god, shit! Nu al. Ik probeer mijn kont nog even weg te draaien, maar dat gaat niet! Want ik lig echt zo gefixeerd, ik kan echt niets! Lekkere bassige muziek begint ineens te spelen. “Oh god,” denk ik nog. De druk op mijn anus wordt iets groter, maar er glijdt nog steeds niets in. “Grrrrrr,” denk ik nog.

De cup gaat onverstoord door, en na nog drie keer breathplay houdt breathplay ineens op. De druk op mijn anus wordt nog iets sterker, maar wederom: er glijdt nog niets in. En die verdomde teasende cup gaat maar door. Ik geef wat druk op mijn buik in de hoop dat daardoor iets naar binnen glijdt, maar helaas. De druk blijft onveranderd. De breathplay gebeurt ook niet meer. Alle aandacht, gevoelsmatig, tijdens de bassige heerlijke muziek ligt vooral op die cup. Ja, die verdomde cup die mij blijft teasen. Ineens drukt er iets nog harder tegen mijn anus. “Jaaaaaaa, please! Ga erin!” Maar nee. Erger nog, ineens trekt het weg. De vacuüm cup gaat eraf. “He godver,” denk ik nog. Maar des te erger kwam hij terug. Ze hadden weer wat glijmiddel erop gedaan. Ineens voel ik die cup er weer op komen, en hij gaat weer door met zijn teasende spel. Ik sidder van genot. Het gaat traag genoeg om niet klaar te kunnen komen, maar god oh god wat voelt het lekker.
Ineens voel ik een hand bij mijn ballen. Ik voel twee cups tegen mijn ballen aan gedrukt worden. Zachtjes, heel zachtjes zonder pijn, maar heerlijk strelend, trekken mijn ballen de cups in. Het is dezelfde arm als die de penis doet. Er zitten meerdere cups op zo’n rail, hè! Alleen die op mijn pik gaat aan / uit, en die op mijn ballen blijven aan. Kortom, mijn penis en ballen zijn net als de rest van mijn lichaam compleet gehuld in rubber. Waarbij mijn zeer gevoelige ballen lichtelijk vacuüm getrokken worden zonder dat dit pijnlijk wordt. De cup op mijn pik blijft maar doorgaan. Ineens voel ik druk bij mijn anus. Breathplay begint weer. Ik krijg geen adem en zonder pardon glijdt rustig en zachtjes een dildo naar binnen. Maar wel gelijk lekker diep. Terwijl de dildo er diep in zit besef ik dat het een normaal formaatje dildo is (4 cm breed) tot op zijn maximale lengte erin. Ik steek mijn hand op terwijl ik geniet van het nieuwe gevoel. Ik krijg weer adem, maar dat is van korte duur. De breathplay gaat weer per ademhaling op slot tot mijn handgebaar er is.
Ik voel mij lichtelijk gevuld, bassige muziek op mijn oren. Breathplay gaat per ademhaling, mijn ballen zitten heerlijk vast, en mijn pik wordt continu gestimuleerd. En dat terwijl ik aan alle kanten rubber voel en ruik. Terwijl ik compleet gek word van alle stimulatie gaat de robotarm ineens met de dildo op en neer. De kop van de dildo blijft erin, maar de robot haalt wel lange halen op en neer. Van de kop die er wel in blijft maar terugkomt, tot het diepste punt. De robot gaat maar door en door. Het lijkt alsof de cup op mijn pik soms wat harder zuigt. Of het zo is weet ik niet, ik voel te veel tegelijkertijd om dit te onderscheiden. Een tijd lang lig ik compleet te genieten. Voor mijn gevoel duurt het al een uur met die dildo. Ineens glijdt de dildo er tergend langzaam uit. “Neeeeeeeee, het was zo lekker!” Breathplay was al iets eerder gestopt. Maar van het moment dat hij eruit gleed tot dat er weer druk op mijn anus stond duurde voor mijn gevoel één milliseconde.

Alleen... deze voelde dikker. Met alleen die druk weet ik niet welke dildo het is van mij. Maar zonder pardon glijdt hij erin. Rustig en bescheiden, wederom tot volledige diepte, maar oh je, wel wat breder (5,5 cm). Oeh, dit voelt goed! Heel rustig en geleidelijk gaat deze nieuwe dildo op en neer. Alsof iemand je van binnen wil strelen, zo lief. Maar wel lekker gevuld. Dit duurde even, daarna gleed ook deze eruit. Weer voel ik druk op mijn anus, voor echt letterlijk vijf minuten. Grrr, teasend! En die cup die stopt maar niet, hè! Ik word gek. Breathplay begint weer. De druk op mijn anus wordt groter, maar er glijdt niets in. De cup en breathplay gaan door, mijn ballen nog altijd vast. “Godver! Ik wil genomen worden! Doe dan!” Maar hoe ik ook kreun of kerm, niets verandert.
Dit gaat even zo door. Ineens voel ik het. De druk wordt groter, en heel geleidelijk glijdt er een monster in mij (7 cm). Maar, deze voelt zo lekker zacht, ik ken deze niet! Ook deze gaat naar maximale diepte, wat heerlijk is, maar jezus! Ik zit vol! Rustig gaat de dildo op en neer. Breathplay is gestopt, maar die dildo, jeetje wat een vol gevoel! Die cup gaat ook maar door! Ik word gek! Ik voel elke keer als de dildo op zijn diepste punt komt de basis van de dildo tegen mijn anus aankomen. Voor mijn gevoel gaat het allemaal niet diep genoeg, maar het is gruwelijk lekker. Maar ik ken deze dildo niet! Na een tijd genieten en inmiddels weer breathplay per ademhaling gaat de dildo op en neer. Maar vanaf een bepaald moment lijkt het alsof de basis van de dildo naar binnen wil. Maar dat kan toch helemaal niet? Het op en neer gaan stopt. De dildo geeft steeds meer druk op mijn anus met die basis. Maar... maar... huh? Zachtjes, heel zachtjes blijft het doordrukken. Ik merk dat mijn anus nog verder wordt opgerekt. Hoe dan?!

Vanaf een moment neigt het zo vol te worden dat ik richting de pijn kan gaan. Gelukkig is het alleen mijn angst en doet het geen pijn. Maar hoe kan dit? De dildo gaat nog dieper. Mijn anus lijkt wel alsof het nog groter wordt. Ineens voel ik een soort “plop”. Ik ben over het breedste deel heen. De dildo glijdt nu nog dieper. Oeh, die diepte is HEERLIJK! Maar damn, ik zit nu echt echt echt vol! En ineens besef ik het, het is een knotted dildo. Maar die heb ik zelf helemaal niet! Oh god, dat hebben hun geregeld! Wow! De dildo maakt weer een uitgaande beweging. Ik voel een plop, maar gelijk na de plop weer erin. Geen lange halen dus, continu rustig langs mijn anus met die knoop. De dildo gaat sneller op en neer. Maar, nu ineens ook hele halen! De kop blijft er wel in, maar van de kop die er net in blijft tot volledig diep is nog al een verschil! En elke keer dat ploppen langs mijn anus bij het laatste stuk... mmmmmm. De cup gaat ineens sneller vast en los. Breathplay start ook weer! Ik word gek!
De cup gaat wel sneller, maar nog lang is dit niet genoeg om van klaar te komen. De dildo gaat op en neer (7 cm naar 8,5 cm knoop). Ineens glijdt de dildo er bijna uit, met nog wel druk op mijn anus, en glijdt er weer volledig diep in tot na de knoop. Rustig, maar lekker. Dit blijft ook zo gebeuren! Het gevoel van volledige verlichting waarbij de dildo eruit glijdt, wel tegen de anus aan blijft zitten en weer tot diep met die plop langs mijn anus is gekmakend. Ineens gaat de dildo geconcentreerd alleen nog maar op en neer bij de knoop. Alleen de knoop steeds langs mijn anus. Ik word gek, ik begin zelfs te grommen van genot. Ook de hoek van de dildo wordt veranderd waardoor het steeds meer naar mijn buik drukt (even technisch gesproken). Die knoop voelt hierdoor nog agressiever, maar zo gruwelijk lekker.
De dildo glijdt eruit. Helemaal. Ik haal een paar keer adem, maar een kleinere dildo komt er al weer in. Eerst tot volledig diep. Ach, in vergelijking met net is dit erg makkelijk. Daarna terug, de kop blijft erin, maar ik voel een soort gedraai. De robotarm gaat in een compleet andere hoek. Niet recht op en neer diep, maar zowat van boven naar beneden compleet alleen tegen mijn prostaat aan. Tot een lekkere druk en dan weer iets terug. Het lijken bewegingen van hooguit een centimeter te zijn (wat in werkelijkheid 5 cm is). Maar oee, wat lekker. Ineens van de drie keer druk tegen prostaat gaat de machine zo snel op en neer dat het bijna een trillen tegen mijn prostaat wordt. Ik voel mijn buik aanspannen. Zou ik een anaal orgasme gaan krijgen? Serieus? Gaat het gebeuren? Is mij nog nooit gebeurd! Even laat ik mijn buik ontspannen, maar verdikkeme, ik span hem door het genot weer aan. Alsof ik de dildo eruit wil drukken. Breathplay komt erbij. De cup gaat niet meer op en neer.
De dildo bijna trillend met 5 cm bewegingen zo snel maakt me gek. Mijn hoofd zwelt voor mijn gevoel op van de bloeddruk. Mijn buik geeft continu kracht. Ineens gaat die cup weer aan/uit. Die wordt hem! Ja! Dit wordt hem! Een anaal orgasme. Oh... ja... bijna... en de dildo stopt! “NEEEEEEEEEEEEE!” roep ik hard in mijn masker. “Nee, nee, nee! Niet stoppen!” Dit horen de mensen daar, maar toch stopt het. De dildo draait weer iets en gaat diep op en neer. Ooe god, ja dat is ook wel lekker, maar verdomme! Ik wilde door! Ineens glijdt de dildo eruit. Ik voel een hand bij mijn kont, en er glijdt iets in. Ik herken het gevoel onmiddellijk. Het is de XXL inflatable buttplug. De buttplug zit er nog niet in, of wordt al opgepompt naar acht pompjes. Nee, niet in één keer, maar teasend. Eerst twee, dan één, weer één, weer één tot we bij de acht komen. Even gebeurt er niets. Het negende pompje komt erbij. Ik voel me gevuld. Breathplay wordt een keer ingezet. Daarna ineens voel ik alle banden losgaan. De oorkappen af. “Nee!!! Serieus?! Nu al stoppen?”

De cup gaat van mijn pik en ballen af. Ineens voel ik die cups weer op mijn rug. Ik word weer opgetild. Ik ga de lopende band weer op. “Neeeeeee! Ook al voel ik mij nu heerlijk gevuld, je mag niet stoppen nu!” Bij elk werkstation wordt de buttplug dan weer leeggelaten, dan weer opgepompt. Maar nooit hoger dan negen pompjes. Dit is frustrerend, want negen pompjes is extreem lekker gevuld. Het is precies de juiste druk. Niet te veel, niet oprekkend, maar gewoon lekker vol. Ook niet te weinig. Ineens wordt mijn masker bij het laatste (eerste) werkstation afgedaan. De leuke dame deed dit. Ze zegt: “Even pauze schat. Jij bent nog niet van ons af. Maar zoals elke werkdag hebben wij ook nu pauze”. Wat venijnig kijk ik haar aan. Zij begint te lachen. “Kom, lekker even roken en drinken”. Even lig ik daar. We lopen naar de kantine. In de kantine adem ik nog even heerlijk door, en draai een shaggie. Ik krijg weer 7-up voorgeschoteld, en een klein hapje te eten.
Weer een shaggie, maar dit shaggie was niet gewoon met wat er gebeurde. Terwijl ik deze rookte zat de leuke dame naast mij steeds met het pompje te spelen. Leeg, pompje, pompje, pompje, leeg, pompje, pompje, etc. Er staat een karretje, net voor de kantine. De binnenkant is gevuld met rubber als een soort van tijdelijke bekleding. Ineens wordt er gezegd: “Ja, pauze is om!” Ik word vastgepakt, “Kom!” Ik ga het wagentje in, en kom weer bij die lopende band. “Oh shit,” denk ik, “daar gaan we weer”. Wederom word ik de lopende band opgetild. Dit keer gelijk op mijn buik. Bij elk werkstation wordt de druk van de buttplug verhoogd. Ik merk ook dat er iemand achter mij zit die de buttplug erin blijft duwen. “Heavy!” zeg ik. De buttplug wordt leeggelaten. Maar gelijk weer gevuld. “Oeh, dat was lekker,” zeg ik. “Ja, hè!” hoor ik. En op het moment dat ik “ja, hè” hoor, voel ik weer die zuigcups op mijn rug.
De buttplug is weer rond de negen pompjes, en ik word weer opgetild. Ik lig nog niet op de bok, of de heupband zit als eerste vast. De cups laten mij los, en ja hoor, één cup gaat gelijk weer over mijn pik heen met vacuüm. De rest van alle fixatie wordt toegevoegd, maar ik heb nog geen masker op! Wat zijn ze nu weer van plan? Ineens voel ik een koude druk net achter de buttplug. De leuke dame zegt: “Zo, die kan er niet uit komen nu”. Ik kijk achter mij, en zie dat de buttplug wordt vastgedrukt door een robotarm.

Zij staat op, en zegt: “Niets is wat het lijkt, schat”. Ik wil mijn hoofd neerleggen, maar krijg gelijk weer het Russisch masker opgedaan. Slangetje weer door het gaatje, weer terug op het masker. Mijn hoofd weer gefixeerd. Een lange tijd wordt de buttplug opgepompt en weer leeg. De ene keer speels en teasend met een beetje druk, tot de andere keer waarbij mijn linkerhand omhoog gaat omdat het heavy is. Breathplay wordt onmiddellijk weer ingezet. En mijn rechterhand omhoog betekent dus “ik wil lucht”. Ik word gek van genot. Niets is voorspelbaar. Zelfs de cup op mijn pik doet alles onvoorspelbaar. Elke keer denk ik weer: ‘Wordt het heavy? Of?’
Dit gaat zo lang door. De robotarm wordt weggetrokken, de buttplug is leeg, de buttplug wordt eruit getrokken. “He, rust!” denk ik. De cup gaat wel door! En weer een hand bij mijn ballen, en ja hoor, weer twee cups die heerlijk zachtjes mijn ballen vacuüm trekken. Maar tegelijkertijd wordt er wederom een monster van een ding anaal ingebracht. Bassige muziek blijft maar spelen. Breathplay gaat door. Cup op mijn pik aan/uit, ribbel voor ribbel. En zonder pardon merk ik dat die knoopdildo er weer in zit. Weer ligt de focus van het op en neer gaan bij de knoop langs mijn anus. Dit gaat heel even zo door, maar dan ineens gaat hij eruit. Huh? Hoezo dat dan? Ik voel weer druk. Ik denk, ‘Oh dat geintje ken ik! Deden ze eerder ook’. Nou nee! Er wordt nu heel voorzichtig iets ingebracht waardoor ik dacht dat ik aan alle kanten zou gaan uitscheuren, zo groot (een 9 cm dildo). Alle jezus! Dit kan niet! Dit is onmogelijk! Dit is, oef... kan ik dit aan? Kennelijk wel, want hij gleed erin tot aan de basis. Ik krijg amper adem, en dat terwijl de breathplay gestopt is.

De dildo trekt wat terug, ik krijg weer adem. Qua diepte is het net als met die knoopdildo nog voor die knoop. Maar jeetje, zo dik! De dildo gaat lievelijk zachtjes op en neer, wat tevens tergend is, zeker bij diepte. Ik voel dat hij tot de basis van de dildo gaat. Voor mijn gevoel kan ik niet meer. Maar het blijft onverstoord tergend doorgaan. Maar oh nee!! Dit meen je niet. Het bekende gevoel! Het blijkt niet de basis van de dildo… Zachtjes, heel zachtjes voel ik de druk toenemen bij mijn anus. Het blijkt een nog dikkere knoopdildo te zijn (schacht 9 cm, knoop 11 cm dik). “Nee,” denk ik nog! “Ik ben al zo vol! Dit kan niet! Onmogelijk!” Ik stribbel tegen met mijn buik. Ik zet kracht op mijn buik. Ineens wordt de oorkap eraf gehaald. De dame zegt: “Je weet dat het daardoor makkelijker wordt voor mij om erin te blijven drukken, hè schat?” En de oorkap gaat weer op. Ik besef dat ze gelijk heeft, maar... ik kan niet anders! Tergend langzaam voel ik mij oprekken door die knoop. Verder dan ik ooit opgerekt ben. Oei, nee, bijna pijn! Nee, stop! Hand omhoog! De robot stopt met invoeren, maar trekt niet terug. De cup gaat door, maar ik voel anaal zo veel dat ik dat amper merk.
Ik besef: ik ben nog niet op het breedste punt! Ik red dit niet! Onmogelijk! Ik raak lichtelijk in paniek. Terwijl ik ook geniet van de vulling. En terwijl de dildo echt ook al diep zit en mijn ademhaling al erg oppervlakkig is. De druk blijft hetzelfde, de machine staat stil. De angst dat het pijn gaat doen is aanwezig. Ik voel een heel ieniemienie beetje druk erbij. “Oh nee!” denk ik maar zei niets. Ineens met een vrij snelle plop, schiet die knoop door mijn anus heen. OEIiiiiiiiiiiii! NIET PIJNLIJK, nou ja, heel lichtjes. Maar jeetje, ik kan niet meer. De dildo wordt op zijn diepst gedrukt. Mijn ademhaling is zo goed als onmogelijk. De dildo trekt terug. De knoop gaat nu continu langs mijn anus op en neer. Zachtjes, maar duidelijk merkbaar. Ik lig qua gevoel op te branden, maar god, het is wel erg lekker! Ik wist niet dat dit kon!
Mijn lichaam begint gewend te raken aan dit gruwelijke monster. Maar elke keer als die knoop door mijn anus heen gaat schokt mijn lichaam. Ineens gaat de dildo er bijna uit (kop blijft erin) en trekt hele halen op en neer, ook over die knoop heen. Oh god! Dit is magistraal! Wat ik niet doorhad, is dat de dame in kwestie doorhad dat ik begon te wennen... nou ja, wennen, maar dat er iets meer ontspanning in mij kwam ondanks alle gigantische maten. Deze ontspanning las zij af van mijn lichaam, mijn iets rustigere gekreun. De dildo glijdt eruit, en weer erin, eruit en erin, maar niet meer naar diep. Weer eruit, even pauze, en weer een klein stukje erin. Weer eruit en kleine pauze, en... Allejezus! Het lijkt wel alsof de dikte van die knoop nu voorop zit!
Ik word gevuld door iets wat nog groter is. Dit voel ik ook, het is groot, groter dan net, maar wel iets zachter. Ik word gek. En denk nog, ‘Nee, dit kan geen grotere knoop zijn’. ‘Dit is geen knoopdildo’. Maar helaas had ik het mis. Deze 11 cm dikke schacht ging er dus diep in. En zonder pardon voel ik weer een knoop tegen mijn anus drukken. Millimeter voor millimeter wordt de druk groter. “Ik kan wel janken,” dacht ik nog. “Dit meen je niet!” De druk neemt af, de dildo gaat met wat flinkere snelheid op en neer. Maar wel langzaam, maar voor zo’n joekel is alles wat ook maar iets sneller gaat al flink.

“Gelukkig,” denk ik nog, “dan is dit een dildo met wel een basis”.
Weer diep, weer druk op mijn anus, maar weer lange halen. En weer druk op mijn anus, maar, ja! Het is dus wel een knoopdildo. De 11 cm schacht blijkt dus een 14 cm knoop te hebben. Millimeter voor millimeter wordt de druk op mijn anus groter. “Nee!” Ik voel lichtelijke pijn, heel heel heel lichtjes. Maar door mijn genot en adrenaline blijft het bij heel lichtjes. De druk blijft even gelijk. Nou ja, even, dit duurde flink voor mijn gevoel. Heel zachtjes, en geleidelijk, maar sneller dan ik wilde, drukte de knoop zo door mijn anus heen. Terwijl dit gebeurt schokt mijn lichaam, en ik denk nog, ‘Die gaat weer terug’. Nee! De robot drukte ook deze dildo tot zijn diepste punt erin. Dus na de knoop is er nog een stuk wat verder kan, en dat gebeurde ook. Daarna ging de robot op en neer, maar de knoop niet langs mijn anus, maar voorbij de knoop. De knoop zat in mij. Ineens met een beste ruk voel ik de druk vrij snel oplopen. De knoop wordt eruit getrokken, en meteen weer ingedrukt. Ja hoor! De concentratie lag weer bij mijn anus! Dit blijft doorgaan.
Ik voel alsof mijn anus de complete wereld heeft opgeslokt. Maar net voor en na de knoop verandert hij weer van richting. De knoop plopt steeds langs mijn anus. De dildo wordt helemaal op zijn diepst gedrukt. En blijft daar stil zitten. Even gebeurt er helemaal niets. Alles staat stil. Muziek is uit. “Ik kan niet meer!” “Haal dit monster uit mij!” Zo gaat het in mijn hoofd. Mijn ademhaling lukt wel, maar met moeite. Ik puf en kreun bij elke uitademing. Ineens trekt de dildo helemaal terug. Helemaal eruit. “Ohhhh, hè hè!” Opluchting.

Ik voel een ander speeltje. Het is een buttplug. Een massieve, maar wel lekker zacht. De banden gaan los. Het masker gaat af. Maar ik ben nog niet klaargekomen! Ik voel weer de zuigcups op mijn rug! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Weer word ik op de lopende band geplaatst. Weer ga ik over die k*tband! “Ik wil niet meer! Ik kan niet meer!” “Ik wil klaarkomen!” Einde van de band, word ik in het karretje geplaatst. Ik word weggereden. Maar... de kantine is de andere kant op. Wat krijgen we nu?!
Ik word opgetild, op een rubber ondergrond gelegd. Ik kijk de dame met bijna tranende ogen aan. Ze fluistert: “Nee, nee! Jij bent nog lang niet klaar. Maar we zijn nog niet klaar voor het 01:00 vannacht is”. Mijn armen worden in sleeves geplaatst. De buttplug eruit, en de XXL inflatable er weer in. Over mijn ook rubber. De rits gaat dicht. Het blijkt een rubber inflatable bodybag. Ik lig vast. En de buttplug wordt weer mee gespeeld. Pompje voor pompje en weer leeg. Alleen een ademgat, en een gat bij mijn privé-delen. Ik word compleet vastgelegd door het opblazen hiervan. De druk van het rubber om mij heen is overweldigend groot. Ik zweef. De buttplug blijft mee gespeeld worden. Groter, kleiner, etc. Ik voel wat gerommel. Ineens geen gerommel meer. De buttplug blijft weer groeien en leeg.
Ineens voel ik een bekend gevoel. De rubberen cup van de robotarm komt weer over mijn pik. De rubberen cup van de robotarm gaat weer op en neer, ribbel voor ribbel. De buttplug gaat soms naar heavy. Maar ik kan niets aangeven. Maar het blijkt dat de dame mij inmiddels genoeg door heeft, en weet wanneer het voor mij heavy is en laat hem leeglopen. Wederom van teasend naar heavy afwisselend. De cup gaat onvermoeibaar door. De bodybag wordt nog eens verder opgeblazen. De druk was al overweldigend, maar nu plet het mij zowat. Heerlijk! Het spel met de buttplug wordt ook heftiger. Steeds vaker naar heavy. De cup gaat door. Terwijl het steeds naar heavy gaat, sluit zij met haar hand het enige ademgat. Ik word gek! Dit doet zij een paar keer. De buttplug gaat door, het breathplay ook.
Ineens voel ik de druk nog groter worden op de bodybag. Dit keer niet door het opblazen, maar omdat er een persoon op zit. De druk van de bodybag wordt iets minder, er gaat wat lucht uit. Maar terwijl dit gebeurt voel ik de warme vochtige maar zeer strakke vagina van de vrouw over mijn penis heen glijden. Terwijl de buttplug nog steeds van leeg naar weer heavy gaat etc. gaat zij niet op en neer! Mijn penis alleen omsloten door haar vagina, maar geen verdere stimulatie. Ineens blijf ik lekker gevuld. Niet meer en niet minder. Haar vagina heeft soms wat spiertrekken, maar zij gaat niet op en neer. Ik merk nog een keer breathplay, en zij stapt er weer vanaf. Wat?! Ik wil klaarkomen, oh please! Nee, ik trek dit niet! De bodybag gaat leeg. De rits gaat open.

Ik word op mijn buik gedraaid, nog liggend op het rubber van de bodybag. Ik kijk om mij heen en besef dat ik nog altijd tussen de robots lig. Ja, dat kon ook niet anders met die zuigcup. Maar... ik wil klaarkomen! Verdomme, nee, hè. Nu ik op de grond op het rubber van die bodybag lig, voel ik ineens de zuigcups op mijn rug. Ik word opgetild, weer ga ik de bok op, ik word vastgemaakt. Mijn lichaam is op, ik kan niet meer! Maar zonder pardon voel ik een dildo erin gedrukt worden. Gelukkig niet de grootste. En het blijkt weer de knoopdildo te zijn. De knoop weer langs mijn anus.
Ineens gaat de dildo eruit. De zuignappen op mijn rug, fixatie los. Ik word opgetild, op de grond gelegd waar die bodybag nog ligt. Ineens de zuigcups op mijn buik. Ik word opgetild. Mijn benen worden omhoog gehouden. Weer komt de dildo erin met die verdomde knoop. Mijn benen iets opzij terwijl omhoog. Ik word genomen alsof het niet anders mag. Die knoop is gruwelijk. Ik zie en hoor alles. En zie dat de leuke dame erbij komt. Ontblote vagina, de rest in rubber. Haar blauwe ogen kijken mij aan. Lachend. Dan zie ik een robotarm met de cups op mij af komen. Weer een cup op mijn penis. Ribbel voor ribbel op en neer. Ineens drukt zij haar vagina tegen mijn mond, terwijl ik flink genomen word. De dildo glipt eruit, een grotere gaat erin, ook met knoop, en gaat gelijk volledig op en neer. De vrouw staat op, kijkt mij aan, laat zich zakken, laat zich over mijn pik glijden, en gaat op en neer. Ze gaat door. Ik kijk haar aan. De dildo wordt diep eringedrukt terwijl ik schokkend tot een orgasme kom. Ook zij komt spuitend klaar. De dildo glijdt eruit. Opluchting. Ik doe even mijn ogen dicht. Zij staat op.
Maar shit! Ik word omgedraaid. Ik voel de zuigcups op mijn rug. En ja hoor, ik word weer op de bok geplaatst. Nog voor ik vast lig schiet de op een na grootste dildo er weer in, weer met die knoop. Ik word gefixeerd. En nog voor het masker op gaat zegt zij: “Weet jij hoe laat het is?” Terwijl ik weer genomen word kijk ik haar verdwaasd aan. “We zijn om 11:00 begonnen. Het is nu 16:57. Maar we zijn nog niet klaar voor het 01:00 vannacht is”. De knoopdildo glipt eruit, en onvoorbiddelijk wordt die allergrootste knoopdildo er weer ingedrukt. De dildo wordt onmiddellijk tot over de knoop heen tot het diepst erin gedrukt. De zuigcup weer op mijn penis, die teasend weer op en neer gaat. Mijn ballen ook weer in twee zuigcups. Even breathplay. De oorkappen gaan af. “Zo, nu mag je even rusten”.
Rusten dacht ik? De cup bleef strak om mijn pik. De dildo volledig erin. Even geen bewegingen, maar flink gevuld. Ik wil mij bewegen, het kan niet. Er gebeurt niets. Bassige muziek speelt. Even voel ik een windvlaag. Een oorkap wordt opgetild. “Tot straks, hè schat. Wij hebben nu een half uur pauze”. Terwijl ik daar al even lig, merk ik een traan over mijn wang. Maar ineens begint de dildo toch te bewegen. Heel zachtjes trekt hij hem eruit. Zou dit veiligheid zijn? Doet de machine dit? Eindelijk is de dildo er helemaal uit. Er gebeurt even niets, maar ik voel weer druk op mijn anus. “NEEE nee nee nee nee nee nee nee!!!”

Deze is nog dikker. Deze knoopdildo blijkt echt amper mogelijk. Van begin af aan moet ik weer wennen. De schacht is 13 cm, maar de knoop nog 4 cm groter. Onmogelijk! Nooit! Kan niet! Toch gebeurt het, en blijkt dat het toch wel kan. Maar dan wel geforceerd. Wederom begint het weer met op en neer gaan met de schacht, maar dan komt het, de knoop. De veel te grote knoop. Met brute kracht wordt deze (wel zachtjes) naar binnen gedrukt. Maar in plaats van gelijk helemaal diep, blijft de concentratie van op en neer gaan steeds langs mijn anus gaan. De oorkap gaat even af: “Nu ga ik echt pauze houden”. Daar lig ik dan. Ik word genomen door een robotarm met een dildo die ik niet kan verdragen, die continu langs mijn anus gaat. Daar lig ik dan. Ik kan niets. Mijn hoofd is niet gefixeerd. Mijn masker op mijn hoofd, maar ik kan wel kijken. Ik kijk rond, en zie, er is echt niemand. Ik geef me over. Ik leg mijn hoofd neer.
Maar de dildo gaat ineens wel dieper! Ik kijk verschrikt om mij heen, niemand! De dildo trekt hele halen op en neer (kop blijft erin) en gaat van diep naar ondiep. De knoop schiet steeds langs mijn anus. Maar nog steeds niemand om mij heen. We zijn pas vijf minuten verder zie ik op de klok die daar hangt. Ik leg mijn hoofd neer. De zuigcup over mijn pik gaat op en neer. Mijn ballen nog vast. Maar de dildo gaat door. Dan diep, dan ondiep, dan weer alleen met de knoop langs mijn anus. De dildo wordt er diep in gedrukt, houdt zich stil. De zuigcup op mijn penis ook. De klok: we zijn weer drie minuten verder. Weer een minuut later gaat de dildo op en neer. Van diep naar er bijna uit. De zuigcup gaat op en neer. Terwijl ik op de klok kijk en zie dat er eindelijk veertien tergende minuten voorbij zijn, zie ik een robotarm over mijn hoofd heen gaan met een dildo. De dildo in mij gaat eruit. Ook deze hangt nu boven mijn hoofd. “No way!” De robot vertelt mij hiermee dat er een nog grotere knoopdildo aankomt. De nieuwe is 16 en knoop 21.
Ik zie dat de robot de dildo in een bakje drukt. Het bakje zit vol glijmiddel. Ik kijk achter mij, en zie het aankomen. Ik leg mijn hoofd neer in ongeloof. En voel wederom de druk op mijn anus. Ik trek mijn hoofd omhoog, 15 minuten zijn om. De grotere dildo wordt ingebracht. De knoop wordt ook gelijk geforceerd. Langzaam, maar zeker wel tegen het pijnlijke aan. En de knoop gaat gelijk op en neer langs de anus. De dildo drukt zich diep erin. De cup staat stil. Op de klok zie ik: 28 minuten voorbij. Twee minuten lang houdt de dildo zich stil. Ik verwacht de mensen terug. Maar, het licht gaat uit. De robot haalt de dildo weer op en neer. Terwijl de dildo op en neer gaat bekruipt mij een angst. Ze hadden een half uur pauze, maar het licht gaat uit. Laten ze mij hier nu alleen?

De cup gaat teasend door, snel, langzaam, onvoorspelbaar. De dildo gaat door. Ik word gek. De digitale klok tikt door. Het licht is uit. Ik lig vast, ik zie verder niets. De dildo gaat diep en wordt vastgehouden. Met maximale druk zo diep als kan. Ik leg mijn hoofd neer en besef: ik ben alleen. Ik kan niet meer. Op het moment dat ik dat denk, gaan de cups van mijn penis en ballen af. En voel ik ineens iets anders. Dit is de melkmachine tepelbeker die pulseert. Deze wordt op mijn penis gezet, terwijl de dildo weer begint. Stimulatie op maximaal. De tepelbeker om mijn penis gaat als een malle op en neer. Ik voel een orgasme aankomen. Ik kom keihard klaar.
De dildo gaat door, en de melkmachine ook! Ik geef een schreeuw, “Neeeeee!!!” Maar ik word geforceerd tot nog een orgasme die niet lang op zich liet wachten. Ineens voel ik een hand op mijn rug. De dildo stopt. Ik word losgemaakt. Op mijn rug gelegd. De dildo wordt weer ingebracht. Maar de dame gaat weer op en neer. Ik kom weer klaar. De dildo gaat eruit. De dame blijft even zitten en zegt: “Ja of nee?” Ik zeg “Nee”. Wat voor haar betekende: ‘Oké, dus je wil niet stoppen’. Weer op de bok, en weer werd ik genomen door de grootste dildo. Ik kon niet meer. Ik was op. De dildo diep in mij, zat stil. Zuigcup weer op mijn pik, maar nu niet op en neer. Ballen weer in de twee cups. Vastgebonden en wel.
Daar lag ik dan. Zogenaamd uit te rusten. Zachtjes, heel zachtjes glijdt de dildo iets eruit. Die knoop weer door mijn anus heen. Zachtjes, heel zachtjes weer tot bijna eruit, om vervolgens met dezelfde snelheid weer héél tergend langzaam mij op te vullen. Ineens gaat de dildo flink op en neer. Stotend. Die knoop als een malle langs mijn anus. Mijn penis wordt gevibreerd terwijl de cup op en neer gaat. Ik kom weer tot een orgasme. Waarna ik daarna eindelijk los mocht en klaar was. Ik ging even douchen. Ik kleedde mij aan. De dame zei: “Maar jij bent hier volgende week weer”. Ik stapte in de auto. Reed het kleine stukje naar huis. Was zelfs mijn tas met speeltjes vergeten. Ging op bed liggen en viel in slaap.
Zo was mijn zaterdag. Nee, het werd geen 01:00 uur. Maar 22:30 was ik thuis. De volgende dag ging de deurbel. Of ik mee wilde gaan om de man te helpen met iets. “Ja hoor, geen probleem”. Maar het helpen was geen helpen. Zondag van 10:00 tot 20:00 lag ik weer vast.
“Maar wat er zondag gebeurde, dat is weer een heel ander verhaal”.

36 keer gelezen

Score:
(van aantal stemmen: )

Je moet eerst inloggen om te kunnen stemmen.

Wij gebruiken cookies

Deze website gebruikt cookies om basisfunctionaliteit te garanderen, het gebruik te analyseren en marketing en advertenties te personaliseren zodat deze beter aansluiten bij jouw interesses.