Het kapsalon.

Geplaatst door: kristientv op 14-10-26


Zaterdagmorgen, 8.00 uur.  Ik ontwaak en besef dat ik vandaag de hele dag voor mij alleen heb. Vrouw en kinderen zijn een weekendje weg en het enige wat op mijn agenda staat is een bezoek aan de kapster om 10.00 uur. Tijd genoeg dus voor een deugddoende douche.

Na het douchen wil ik er van profiteren om lekker heel de dag dameskledij te dragen dus zoek ik een mooi lingeriesetje uit en een paar lekkere stay-up kousen. Daarboven mijn hemd en pull en een doodgewone jeans, het kleedje trek ik wel aan als ik terug kom van de kapster.  Nog een boterhammetje eten en dan de fiets op naar de andere kant van de stad.

Ik ga reeds geruime tijd bij dezelfde kapster en Isabelle begroet me dan ook vriendelijk als ik haar zaak binnenkom. Ze neemt gelijk mijn jas aan en stelt ook voor om mijn pull mee te nemen gezien het in het salon behoorlijk warm is. Ik aarzel even want zonder mijn pull is de beha iets duidelijker merkbaar dan onder mijn hemd, zeker als ik straks aan de wastafel moet achterover leunen. Isabelle dringt echter aan en ik kan niets anders dan mijn pull afstaan waarna ze me naar de gevreesde wasbak begeleidt. Er is geen ontsnappen aan. Terwijl Isabelle mijn haren wast probeer ik me te ontspannen en niet te veel aan de lingerie te denken, zou ze het merken of niet, voorlopig gaat alles goed.

Na het wassen mag ik haar volgen, niet naar de gewone kappersstoel maar omdat het volgens haar te druk is in de zaak zelf naar een kleinere aparte ruimte waar ze een stoel heeft staan voor gelaatsbehandelingen en lichaamsverzorging. Ze laat me plaats nemen in de stoel en komt voor me staan met de woorden: “zo, sedert wanneer draag jij een beha onder je hemd? Dacht je dat ik het niet ging opmerken?” Ik krijg alle kleuren van de regenboog en wil me al verontschuldigen en weggaan als ze me gemoedelijk toelacht en begrijpend naar me kijkt. Voor ze het weet knoopt ze mijn hemd open en werpt een goedkeurende blik op mijn lingerie. “Heb je een bijpassend slipje aan?” vraagt ze. Ik zit als versteend in de stoel terwijl ze mijn broek losmaakt en me ook daar aan een grondig onderzoek onderwerpt. Wat ze ziet draagt haar goedkeuring weg en ze vraagt me of ik niet eens in een echt vrouwtje wil getransformeerd worden, maar dan wel 100% zegt ze. Voor ik het weet knik ik van ja zonder stil te staan bij de gevolgen hiervan.

Ze draagt me op om me helemaal te ontkleden en in geen tijd lig ik naakt op haar stoel. Met een aantal riemen maakt ze me vast en ik krijg een rubberbal in mijn mond. “voor het roepen en om de pijn te verbijten fluistert ze me toe. Het volgende moment word ik geblinddoekt en kort erna hoor ik het bekende geluid van een tondeuse. Dit maal gebruikt ze deze echter niet op mijn hoofd maar voel ik ze over mijn ganse lichaam glijden. Angst en geilheid maken zich meester van me, wat moet ik straks thuis zeggen? Hoe ver zal ze gaan. Wat is het volgende en zal ik kunnen nee zeggen?

Na de tondeuse maakt ze me los en gebied me haar te volgen naar de douche. Daar smeert ze me helemaal in met een geurige crème, laat me tien minuten staan en spoelt me dan schoon. Eens dit gebeurt doet ze mijn blinddoek af en ik merk dat ik compleet onthaard ben. De crème was dus een ontharingsmiddel. Enkel op mijn hoofd staat er nog een kort kapsel. Ze doet me teken niets te zeggen en deponeert me terug in de stoel. Haalt er een make-up set bij en begint me op te maken, uiteindelijk zet ze een pruik op mijn hoofd en verdwijnt even uit de kamer. Vijf minuten later is ze terug met wat kledij. Ze gebied me om mijn lingerie en kousen terug aan te doen en doet me ook een rokje en bloesje aan. Ook een paar pumps met hakken horen bij de outfit. Dan mag ik in de spiegel kijken en zie ik het resultaat van haar werk. Onmiddellijk ben ik bloedgeil. Er staat waarachtig een mooie dame voor me. Dit had ik nooit kunnen dromen. Ze draait zich om naar het salon en voor ik het weet roept ze Nico binnen. Een typisch kappersfiguurtje van 23 jaar jong en zo gay als de pest. Ze zegt: Nico, deze dame wilt leren pijpen, help je haar even. Voor ik het weet zit ik op mijn knieën met Nico’s paal in mijn handen te rukken. Ik aarzel even maar neem hem dan toch in mijn mond en begin zachtjes te zuigen. Nico geniet en begint me in mijn mond te neuken tot hij klaarkomt. Dan vertrekt hij gewoon terug naar zijn werkpost.

Isabelle heeft ondertussen gewoon staan kijken en genieten, meer niet. Ze geeft me mijn eigen kleren terug samen met een dvd. Net voor ik mijn broek wil aantrekken zegt ze “wacht nog even”. Ze haalt een kleine buttplug uit een lade en werkt die vakkundig in mijn hete mannenkutje. Geeft me een kus op de mond en zegt nog net “maandag ben ik gesloten dan gaan we samen winkelen”.

Terug thuis stop ik de dvd in mij pc en merk dat de volledige behandeling door camera’s werd gefilmd. Ik word er beregeil van, loop nog heel de dag als vrouw gekleed en verwijder de make-up met spijt in het hart voor mijn kroost thuis komt.

Wat zal mandag brengen?


35 keer gelezen

Score: 5
(van aantal stemmen: 1)

Je moet eerst inloggen om te kunnen stemmen.

Wij gebruiken cookies

Deze website gebruikt cookies om basisfunctionaliteit te garanderen, het gebruik te analyseren en marketing en advertenties te personaliseren zodat deze beter aansluiten bij jouw interesses.